Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier projektu

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zadania:

  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie modyfikacji narzędzi i urządzeń oraz technik wytwarzania
  • współpraca z klientem oraz centralą firmy we wdrażaniu nowych projektów lub przenoszeniu istniejącej produkcji do zakładów w Polsce
  • odpowiedzialność za nadzór nad przeprowadzaniem modyfikacji narzędzi, urządzeń produkcyjnych oraz innych zmian związanych dotyczących wytwarzanych komponentów, a w szczególności:
    - ustalanie potrzeb klienta,
    - tworzenie i uzgadnianie harmonogramów prac jak również nadzór nad ich realizacją,
    - ścisła współpraca z centralą firmy w Niemczech,
    - współpraca z narzędziowniami oraz innymi kooperantami,
    - koordynacja wszystkich działań w poszczególnych działach przedsiębiorstwa,
    - koordynacja wzorcowania,
    - kontrola fakturowania przeprowadzonych modyfikacji,
    - nadzór nad informowaniem o konieczności prowadzenie zmian do rysunków narzędzi i urządzeń,
    - regularna komunikacja na linii zakład, klient, centrala firmy – analiza realizacji działań, pozyskiwanie informacji odnośnie nowych projektów – dystrybucja informacji wewnątrz firmy i wobec klientów – inicjacja spotkań informacyjnych,
    - współudział w tworzeniu FMEA,
  • nadzór nad konstruowaniem i wykonaniem urządzeń poprawiających procesy produkcyjne,
  • ścisła i partnerska współpraca z innymi działania a przede wszystkim działem kontroli jakości, zakupów, logistyki, i gospodarki materiałowej.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na ww. lub podobnym stanowisku, w wykonywanej specjalności zawodowej
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego w stopniu minimum dobrym
  • biegła obsługa komputera (głównie pakiet MS Office - Excel)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość narzędzi jakościowych
  • wiedza i doświadczenie w projektowaniu i budowie form wtryskowych – mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • Świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.