Inżynier Projektu – Wewnętrzne Instalacje Budowlane

SN Strukton Sp. z o.o.

80-299 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• Nadzorowanie procesu produkcyjnego i realizacji montażu budynków;
• Aktywnie uczestnictwo we wszystkich etapach procesu inwestycyjnego:
ofertowanie, kosztorysowanie, kontrola robót, zakupy, projektowanie instalacji,
nadzór nad montażem, rozruchy, odbiory;
• Kwalifikowanie, negocjowanie i zawieranie umów z podwykonawcami w zakresie
instalacji;
• Doradztwo w zakresie organizacyjnym i technicznym;
• Optymalizacja kosztów związanych z realizacją zadania,

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie techniczne;
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Mile widziane uprawnienia budowlane;
• Bardzo dobra znajomość cen i rynku dostawców materiałów i usług;
• Bardzo dobra znajomość branży instalacyjnej;
• Bardzo dobra organizacja pracy, oraz umiejętność pracy w zespole;
• Orientacja na sukces przez duże „S”
• Prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma budowlana z 15 letnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową w Uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie