Inżynier Projektu/Projektant

Agencja Headhunters

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

Wsparcie w zakresie inżynierii i innowacji wyrobów, które są zgodne z wymaganiami - Produkt Sap
- Identyfikacja i definiowanie produktów w oparciu o specyfikację techniczną
- Definiowanie poddostawców i wewnętrznych danych technicznych produktu
- Projektowanie elementów konstrukcyjnych i zespołów, które spełniają Specyfikację techniczną (PTS)
- Tworzenie modeli CAD i rysunków technicznych
- Tworzenie Bill of Materials
- Wykorzystanie narzędzi technicznych, takich jak: tolerance stacks, MES, DFM, DFA, DFMEA, FEA
- Tworzenie wyrobów wewnętrznych na podstawie wytycznych Rozwoju (PDG)
- Wykonywanie określonych działań na rzecz rozwoju, zgodnie z harmonogramem projektu

Wymagania

- wykształcenie wyższe: inżynieria mechaniczna bądź pokrewne
- doświadczenie w projektowaniu produkcji dla manualnego i automatycznego montażu, plastiku, wtrysku do odlewania pod ciśnieniem, wytłaczania aluminium, obróbki skrawaniem, tworzenie procesu formowania
- Znajomość CATIA V5 lub UG NX Product Design Engineering
- Umiejętność budowanie relacji z klientami oraz wsparcie klienta pod względem wdrażanego projektu
- Osiąganie KPI
- Komunikatywność, dążenie do określonych celów
- Umiejętność pracy w zmieniających się warunkach i szybkiego podejmowania decyzji
- Opracowywanie standardów i zasad wyceny / metrologii w międzynarodowym środowisku
- Doskonałe umiejętności technicznej komunikacji
- Doświadczenie w projektowaniu dla branży automotive
- Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
- Gotowość do wyjazdów zagranicznych

Nasz Klient oferuje:

- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria