Inżynier projektu – Informatyk / Elektronik

Comex Polska Sp. z o.o.

30-644 Kraków, 32-650 Kęty, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Comex Polska zajmuje się rozwojem sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnych opatentowanych technologii w zakresie produkcji, separacji i recyklingu specjalistycznych materiałów. Comex oferuje swoje usługi i specjalistyczne urządzenia na terenie całego świata w oparciu o własne konstrukcje i innowacyjne rozwiązania. Oferowane technologie wdrażane są w wielu dziedzinach i branżach, co powoduje ze praca w firmie Comex jest procesem dynamicznym i często niepowtarzalnym z możliwościami nieustannego rozwoju oraz nawiązywania kontaktów z innymi firmami lub partnerami.

Oferujemy:
• Pracę z nowoczesnymi technologiami oraz możliwość nieustannego rozwoju
• Międzynarodowe kontakty
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Przyjazne grono współpracowników

Zakres obowiązków:
• Programowanie systemów wizyjnych
• Analiza obrazu i sterowanie elektronicznymi urządzeniami zewnętrznymi
• Uruchamianie maszyn i urządzeń w zakresie systemów wizyjnych
• Obsługa i optymalizacja systemów testujących w laboratorium pomiarowym
• Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych
• Współpraca z klientem

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: informatyka, telekomunikacja, automatyka i robotyka.
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem obrazu
• Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
• Praktyczna znajomość języka C++
• Zalecana znajomość środowiska LabView
• Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem układów elektronicznych
• Samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego

Wymagane dokumenty:
• List motywacyjny
• CV
• Ew. uprawnienia, certyfikaty itp.

Prezentacja firmy

Firma Comex Polska zajmuje się rozwojem sprzedażą i wdrażaniem no... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management