Inżynier Projektu ds. wdrożeń i optymalizacji

Michael Page

Brzeg Dolny, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Doskonała szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku i skandynawskiej kulturze organizacyjnej!
  • Odpowiedzialność za 3 lokalizacje, sporadyczne wyjazdy na terenie Europy

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest skandynawska firma produkująca elektronikę, m.in. dla przemysłu motoryzacyjnego. W podwrocławskiej siedzibie zatrudnia powyżej 100 osób i nieustannie się rozwija.

Opis stanowiska

  • planowanie i wdrażanie nowych projektów produkcyjnych (m.in. proces montażu elektroniki)
  • koordynowanie wdrożeń, szukanie pola do optymalizacji, szacowanie czasu i kosztów produkcji również w 2 zagranicznych zakładach produkcyjnych firmy (wyjazdy nie dłuższe niż 2 - dniowe)
  • bieżąca komunikacja z klientami firmy (język angielski) w kwestiach technicznych (dotyczących nowych produktów oraz bieżącej produkcji podzespołów elektronicznych; wdrożenie, bieżąca produkcja)
  • optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem czasu, kosztów, jakości i wydajności produkcji
  • tworzenie, prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją technologiczną i produkcyjną
  • przygotowywanie danych do wycen dla Klienta
  • uczestnictwo we wprowadzaniu nowych technologii mających na celu usprawnienia produkcji
  • realizacja polityki i celów jakości oraz działań zgodnie z dokumentacją systemu zarządzania jakością

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektronika i kierunki pokrewne; Elektrotechnika, Elektryka)
  • min. 2 - 3 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Procesu / Wdrożeń / Projektu
  • mile widziane: znajomość procesów montażu podzespołów elektronicznych, znajomość komponentów elektronicznych, elektrycznych
  • znajomość j. angielskiego (poziom dobry, min. B1/B2)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • zorientowanie na ciągłą optymalizację i usprawnianie procesów produkcji
  • znajomość procesu APQP (w tym: FMEA, plan kontroli, PPAP), praktyczna znajomość SPC

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, praca i rozwój w międzynarodowym środowisku
  • karta sportowa FitProfit
  • pakiet medyczny
  • elastyczny start pracy (7:00 - 9:00)
  • premie uznaniowe (za osiągnięcia)
  • premie świąteczne (do 1200 zł)
  • możliwość pracy zdalnej (w specjalnych sytuacjach)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Brzeg Dolny
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page