Inżynier Projektów Technicznych - branża spożywcza

Domino Polska Sp. z o.o.

Warszawa, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży spożywczej, uznana marka na rynkach w Polsce i w Europie w związku z planowanymi inwestycjami poszukuje doświadczonych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych w obszarze pakowania, modernizacji, zakupu nowych maszyn oraz instalacji;
  • Nadzór nad realizacją i harmonogramem projektu;
  • Projektowanie i wdrażanie linii produkcyjnych;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Udział w nowych projektach i inwestycjach w środowisku międzynarodowym;
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju zawodowego i awansu;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w produkcji spożywczej;
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego;
  • Doświadczenie we wdrażaniu procesów, nowych linii produkcyjnych, przezbrojeniach;
  • Umiejętność projektowania, doboru maszyn i urządzeń;
  • Znajomość AutoCAD; MS Project; MS Excel
  • Chęć do podjęcia pracy w Warszawie

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji