Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu do spraw rozwoju produktu rozdzielnic niskiego napięcia.
  • Pomoc przy wprowadzaniu i wdrażaniu nowych produktów.
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mechaniczne (preferowany kierunek studiów Mechanika i Budowa Maszyn), studenci ostatniego roku.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość programów do modelowania 3D ( mile widziana znajomośc progamu Proe/Creo).
  • Mile widziane doświadczenie w firmie zajmującej się modelowaniem 3D (staż, praktyka, praca).
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, precyzja.
  • Prezentacja własnych modeli 3D będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV.

Zakres odpowiedzialności na stanowisku:

  • Projektowanie produktów typu rozdzielnice niskiego napięcia (Motor Control Centrers) w systemie ProE.
  • Posiada techniczne podejście do pomysłów na prototypowe produkty.
  • Dostarczanie informacji zwrotnej inżynierowi kierującemu projektem.
  • Odpowiedzialny za wykonanie wyznaczonych zadań projektowych polegających na badaniu, rozwijaniu, projektowaniu oraz testowaniu projektów jak i utrzymanie oraz rozwój istniejących już produktów i dokumetacji technicznej.
  • Pracuje pod ścisłym nadzorem, twórca projektu i lider działu inżynieryjnego dokonuje oceny ukończonych zadań.

Prezentacja firmy

Rockwell Automation w Polsce: <br/>Rockwell Automation jest globalnym do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Grafika / Projektowanie