Inżynier Projektant/Konstruktor CAD Junior - maszyny i urządzenia dla przemysłu

ISG Automatika Sp. z o.o.

59-100 Polkowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka z branży automatyki przemysłowej działająca na terenie Polkowic i okolic zatrudni osobę do projektowania i prac konstruktorskich w zakresie wykonywania dokumentacji technicznej i wykonawczej dla nowo opracowanych projektów maszyn i urządzeń dla przemysłu.
Od kandydatów oczekujemy:
- dobrej znajomości oprogramowania CAD (AutoCad, Solidworks, itp.), - znajomości przepisów BHP w przemyśle maszynowym,
- znajomości projektowania zgodnego z aktualnymi normami bezpieczeństwa PN oraz dyrektywami maszynowymi CE.

Osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie projektu technicznego wg opracowanego rozwiązania i przygotowanie dokumentacji wykonawczej w celu przekazania na produkcję.

Oferujemy:
- uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów automatyzacji procesów
- dogodne warunki pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w jęz.polskim lub w jęz. angielskim

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką z branży automatyki przemysłowej, projektujemy, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
mieszkanie służbowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Praca na produkcji