Inżynier Projektant 3D

LSJ HR Group

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży stalowej, aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin-Dąbie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie nowych produktów w obszarze konstrukcji metalowych, spawanych w programach 3D
  • przygotowywanie poprawek do zatwierdzonych projektów
  • przygotowywanie E-Bom i dokumentacji produkcyjnej
  • kosztorysowanie konstrukcji spawanych
  • współpraca z kadrą zarządzającą oraz zespołem inżynierów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowany Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki
  • dobra znajomość programu AutoCAD i innego do projektowania 3D (preferowany Solidedge lub Solidworks)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość kosztorysowania konstrukcji spawanych
  • mile widziana znajomość procesów: ciecie laserem, krawędziowanie, spawanie, obróbka ubytkowa

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia w międzynarodowym zespole ekspertów
  • uczestnictwo w bardzo ciekawych, nietuzinkowych projektach