Inżynier Programista PLC

Agencja Headhunters

Kraje UE, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w montażu przemysłowym i automatyce, w związku z rozpoczęciem nowych kontraktów, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja oprogramowania sterowników zarządzających automatyką przemysłową
  • prowadzenie prac wdrożeniowych u zagranicznych Klientów

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę przy ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym środowisku, pomoc przełożonych
  • zakwaterowanie i transport do miejsca pracy

Miejsce pracy: Kraje UE

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe w programowaniu sterowników PLC
  • praktyczna umiejętność programowania sterowników Simens i Allen Bradley
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (kraje UE)
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Poszukujemy osoby silnie zmotywowanej do osiągania zamierzonych celów, zaangażowanej w powierzone jej obowiązki, dobrze zorganizowanej, potrafiącej odnaleźć się w międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Inne