Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.

INŻYNIER PRODUKTU

Od: Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Administracja biurowa

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie oraz udoskonalanie nowych produktów i modyfikowanie istniejących
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych
  • opracowywanie wymaganej dokumentacji konstrukcyjnej i technologii wdrażania nowych produktów
  • nadzór nad odpowiednim przebiegiem procesów technologicznych
  • sporządzanie kalkulacji oraz raportów dotyczących wdrożeń

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn)
  • znajomość obsługi oprogramowania 2D/3D (Topsolid lub podobne narzędzia CAD)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • samodzielność
  • podejmowanie inicjatywy w działaniu

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę o ugruntowanej pozycji rynkowej

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.