Opis stanowiska pracy

• projektowanie wyrobów zgodnie z wymaganiami technicznymi klienta,

• identyfikowanie potrzeb w zakresie narzędzi produkcyjnych i nowych komponentów,

• sporządzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej w systemie Axapta,

• nadzór nad wykonaniem wzorów (prototypów) zaprojektowanych wyrobów,

• nadzór nad wdrażaniem wyrobów do produkcji seryjnej,

• przegląd projektu i zatwierdzanie wyrobu w zgodzie ze standardem firmy,

• aktywny udział w przygotowaniu i realizacji planu sprzedaży.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane inżynier mechanik / elektronik),

• umiejętność projektowania w systemie 2D / 3D,

• kreatywność i samodzielność w zakresie opracowywania projektów,

• umiejętność analizy i optymalizacji kosztów w odniesieniu do komponentów i procesu,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• znajomość zagadnień jakościowych (FMEA, PLAN KONTROLI, PPAP),

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:

umowę o pracę,

stabilne zatrudnienie,

• pracę na pełen etat w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość  firmie,

możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w międzynarodowym środowisku, ciekawe zadania oraz szkolenia.

Prezentacja firmy

Backer OBR Sp. z o.o. - prężnie działający producent wysokiej jakości el... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria