Inżynier Produktu / Manufacturing Engineer

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Sucha Beskidzka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Inżynier produktu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę inżynieryjną produktów we wszystkich fazach cyklu życia, w tym:

- Pozyskiwanie i analiza dokumentacji technicznej od klienta

- Gromadzenie wymagań technicznych, jakościowych i innych specyficznych CSR klienta odnośnie procesu lub wyrobu

- Kontakt z klientem i dostawcą, rozwiązywanie technicznych problemów, wyjaśnianie rozbieżności w dokumentach

- Tworzenie w systemie Item-ów, Ruting-ów, BOM-ów

- Nadzór nad MPN-ami (uaktualnianie, zatwierdzanie zamienników)

- Udział w procesie kwotacji pakietów

- Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej

- Udział w procesie NPI wg APQP/PPAP

- Nadzór nad komponentami, przyjmowanie elementów, wyjaśnianie rozbieżności, pomiary, analiza próbek, kontakt z dostawcą/klientem,

- Zatwierdzanie/odrzucanie komponentów

- Analiza YIELD/Pareto błędów pod kątem celów jakościowych

- Analiza projektów PCB pod kątem DFM, DFT i innych

- Udział w procesie reklamacji od klientów i do dostawców

- Wprowadzenie ECO i nadzór nad zmianami w produkcji

- Wykonywanie raportów okresowych: miesięcznych, kwartalnych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-wykształcenie wyższe techniczne

- przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub rok jako Asystent Inżyniera Produktu w firmie

- dobra znajomość pakietu MS Office

- znajomość procesów produkcyjnych

- znajomość elektroniki

- dobra znajomość języka angielskiego

- znajomość obsługi programów CAD-owskich

- wiedza specjalistyczna

- myślenie analityczne

- doskonałość w działaniu

- zaangażowane

Naszym kandydatom oferujemy:

- pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

- bardzo dobra atmosferę pracy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- pomoc w relokacji

- możliwość pracy dla współmałżonka

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria