Lionbridge to największa na świecie firma zajmująca się lokalizacją językową. Obsługujemy ponad 800 marek. Łączymy fachową wiedzę językową i kulturową z bogatym doświadczeniem w tworzeniu treści. Korzystamy z globalnego modelu działania oraz zaawansowanych technologii, aby nasi klienci mogli dotrzeć do odbiorców na całym świecie z przekazem uwzględniającym specyfikę rynków lokalnych. W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 600 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP, Grafików, Web Developerów oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.

Inżynier produkcji

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Praca w zespole wsparcia oraz w zespole implementacyjnym;

• Zapewnianie ciągłości produkcji;

• Projektowanie i dokumentowanie procesów;

• Tworzenie makr i skryptów;

• Raportowanie wykonanej pracy;

Wymagania:

• Studenci ostatniego roku lub absolwenci kierunkow technicznych – Informatyka

• Wymagana znajomość HTML, XML oraz wyrażeń regularnych;

• Dodatkowym atutem będzie znajomość XPath;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Mile widziane doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów;

• Mile widziana podstawowa znajomość Python lub C# lub JavaScript;

• Spostrzegawczość, komunikatywność, dokładność.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Zmianowy tryb pracy

• Pracę w zespole złożonym z ekspertów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach

• Realizacja projektów w oparciu o model SCRUM;

• Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, nowoczesnych narzędzi

i oprogramowania;

• Praca w dynamicznym, kreatywnym zespole;

• Dobra atmosfere pracy

• Udział w projektach realizowanych w wyjątkowym środowisku Startupu, będącego częścią większej organizacji – globalnego lidera branży tłumaczeniowej;

• Szansę na rozwój w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym – dzięki biurom

w 28 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy;

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem przycisku aplikuj lub na adres e-mail: