INŻYNIER PRODUKCJI

Maflow

Toruń, kujawsko-pomorskie

Maflow
Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

W związku z uruchomieniem nowego Zakładu Produkcyjnego w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania przy użyciu nowoczesnych metod usprawniania produkcji. Do zakresu obowiązków należy również tworzenie i implementacja instrukcji oraz procedur stanowiskowych a także zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu narzędzi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Znajomość procesu produkcji oraz systemów jakości
  • Znajomość metod optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Znajomość aspektów polityki środowiskowej oraz procedur ISO 14001
  • Znajomość wymagań z zakresu systemu 5S
  • Umiejętność tworzenia procedur stanowiskowych
  • Zdolności analityczne, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń