AAM Poland Sp. z o.o.

AAM jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji systemów napędowych. Firma posiada fabryki i biura w Stanach Zjednoczonych (Michigan, Nowy Jork i Ohio), Brazylii, Chinach, Anglii, Szkocji, Indiach, Niemczech, Japonii, Meksyku i Korei Południowej. Do fabryki zlokalizowanej w Świdnicy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER PRODUKCJI

Główne obowiązki:

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych pod kątem technologii wytwarzania
  • Współpraca przy projektowaniu i usprawnianiu maszyn i urządzeń
  • Optymalizowanie technologii produkcji pod względem kosztów, poziomu jakości i wydajności=
  • Opracowywanie technologii produkcji dla nowych produktów
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika)
  • Minimum 2 lata doświadczenie na samodzielnym stanowisku inżyniera w przemyśle mechanicznym /motoryzacyjnym
  • Praktyczna znajomość systemu ISO TS 16949/ IATF 16949 (APQP, PPAP, PFMEA, MSA, SPC)
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean (VSM, SMED, rozwiązywanie problemów)
  • Znajomość systemów CAD (AutoCAD)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną komunikację, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Zorientowanie na cele
  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętność programowania maszyn CNC (SINUMERIC / FANUC / HEIDENHAIN) -
  • Znajomość systemów CATIA, PRO-E mile widziana

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • karta sportowa, opłacony pakiet opieki medycznej dla pracownika, ubezpieczenie na życie
  • wiele wyzwań i możliwość ciągłego rozwoju
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem nie pozwól nam czekać.
Wyślij CV klikając przycisk APLIKUJ