Autoliv Poland Sp z o.o.

Inżynier Produkcji

Od: Autoliv Poland Sp z o.o.
Miejsce pracy: Oława, Brzeg, Oława, Wrocław

OFERUJEMY:

  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive safety
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie i kompleksowa opieka nad procesem produkcji seryjnej na obszarze cięcia i znakowania
  • Projektowanie procesu produkcyjnego dla nowych produktów w tym narzędzi, stanowisk
  • Sugerowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcji
  • Sporządzanie dokumentacji procesowej
  • Przygotowywanie i opieka nad technicznym wyposażeniem linii produkcyjnych
  • Szkolenia pracowników produkcyjnych i biurowych
  • Współpraca z różnymi działami w firmie oraz z zewnętrznymi firmami i dostawcami

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ze współpracownikami
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość takich zagadnień jak: FMEA, PPAP, APQP, Lean Manufacturing
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office i AutoCAD
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Cechy osobiste takie jak: umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, kreatywność, samodzielność i zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność i gotowość do pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna oraz znajomość środowiska SAP)