Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej dostarczającej elektroniczne podzespoły maszyn i urządzeń, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier produkcji

Nr ref.: 40615
Praca stała
Lokalizacja: okolice Poznania

Zakres obowiązków:
  • ścisły kontakt z produkcją oraz poszukiwanie metod optymalizacji i sprawnego funkcjonowania procesu produkcji
  • inicjacja i prowadzenie projektów zmierzających do optymalizacji produkcji, redukcji kosztów i poprawy ergonomii stanowisk pracy według filozofii Lean Manufacturing
  • identyfikowanie przyczyn problemów w procesach produkcyjnych
  • tworzenie instrukcji pracy oraz dokumentacji technologicznej
  • opracowywanie list materiałowych
  • tworzenie instrukcji montażu i innych standardów oraz ich aktualizowanie
  • kalkulacja norm czasowych, optymalizacja czasów pracy
  • udział w projektach wdrażania nowych produktów
  • zarządzanie procesem ciągłego doskonalenia

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii (pref. mechatronika, automatyka i robotyka, elektrotechnika)
  • doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • doświadczenie we wdrażaniu i wykorzystywaniu narzędzi LEAN Manufacturing
  • postawa proaktywna, duża samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach międzynarodowej grupy
  • możliwość uczestnictwa w projektach typu greenfield

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)