Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Produkcji

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Zadania i obowiązki:

  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach produkcyjnych, stałe ulepszanie procesów produkcyjnych w obszarze: jakości, produktywności, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów,
  • inicjowanie działań zmierzających do oszczędności energii, tworzywa i barwników oraz wzrostu wykorzystania zdolności produkcyjnych,
  • współpraca z przedstawicielami działów współpracujących,
  • wdrażanie nowych oraz optymalizacja istniejących urządzeń usprawniających kontrolę jakościową produktów,
  • wspomaganie szkoleń personelu produkcyjnego z zakresu procesów produkcyjnych,
  • nadzorowanie oraz koordynowanie akcji korekcyjnych w obszarze produkcji,
  • koordynacja prac zespołu lean w celu realizacji wdrożenia TPM / SMED / 5S,
  • analiza efektywności wykorzystania zasobów ludzkich i parku maszynowego, podnoszenie wydajność pracy oraz dostosowywanie wydajności pracy do potrzeb produkcyjnych,
  • optymalizacja layout-ów linii produkcyjnych,
  • kontrola dokumentacji procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja),
  • przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych zgodnych z charakterem zajmowanego stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu LEAN MANUFACTURING (5S, SMED, OEE, TPM),
  • dobra znajomości narzędzi jakości (8D, analiza pareto, diagram Ishikawy, 5 WHY),
  • wiedza na temat metod statystycznych w zarządzaniu produkcją oraz jakością,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • zdolności interpersonalne i kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,

Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu budowy maszyn oraz procesów technologicznych oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji,
  • świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.