Inżynier Produkcji

Dekra Praca Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- przygotowanie procesu produkcji z uwzględnieniem wszystkich działów biorących udział w przygotowaniu produktu
- tworzenie harmonogramów wdrożeniowych
- wdrożenie produktu w danym projekcie
- nadzór nad życiem produktu
- układanie proces6wp produkcyjnych
- nadzór nad procesem produkcyjnym
- współpraca z członkami zespołu produkcyjnego w tym z kontrola jakości i logistyką
- odpowiedzialność lidera produktu w procesie produkcyjnym
- tworzenie dokumentacji technicznej
- raportowanie postępu prac
- współpraca zespołowa
- praca w oparciu o certyfikowane procesy produkcji

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie w obróbce plastycznej metali na zimno
- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej – mile widziane
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość podstaw GD&T
- znajomość zagadnień APQP; PPAP
- znajomość podstawowych narzędzi Lean manufacturing
- umiejętność pracy zespołowej i pracy z odpowiedzialnością lidera projektu
- biegła znajomość MC Office i programu Autodesk Inventor
- zaangażowanie i wytrwałość
- komunikatywność
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom C1) – warunek konieczny

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
- prace na cały etat
- możliwość pracy w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole
- miłą i przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria