Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do nowego projektu

INŻYNIERA PRODUKCJI

Obowiązki:

  • Osoba na tym stanowisku będzie musiała zająć się redukcją strat, poprawianiem i analizą problemów produkcyjnych
  • Będzie przygotowywać instrukcje, dokumenty, raporty, dokumentację techniczną procesu produkcyjnego.
  • Odpowiedzialny będzie za szkolenia pracowników.
  • Praca będzie w 60% na produkcji i w 40% w biurze.

Wymagania:

  • język angielski średnio zaawansowany
  • doświadczenie na produkcji min. 2 lata
  • wykształcenie: wyższe techniczne
  • kreatywność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • dynamiczną i pełną wyzwań pracę
  • pakiet socjalny (ZFŚS, karta multisport)
  • umowę o pracę

Rodzaj pracy: Pełny etat

Prezentacja firmy

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuj się tłoczeniem oraz spawaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca