Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • projektowanie i nadzorowanie procesu produkcyjnego,
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną procesu produkcyjnego,
  • zapewnienie prawidłowości przebiegu procesu technologicznego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o specjalności technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkującej tworzywa sztuczne

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • umowę o pracę,
  • dobre wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy technicznej

Prosimy przesyłać CV i list motywacyjny w języku polskim i języku angielskim.

Prezentacja firmy

Bulten is one of the largest suppliers of fasteners to the European auto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca