Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI

  • Stała współpraca wewnątrz struktury w zakresie podnoszenia jakości i efektywności podległych procesów technologicznych
  • Działanie operacyjne w zakresie istniejących procedur zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa pracy.
  • Inicjowanie i monitoring przebiegu zachodzących procesów

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane mechanika i budowa maszyn )
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w charakterze mistrza, planisty, specjalisty ds. produkcji, będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • minimum wiedzy na temat technologii i produkcji narzędzi skrawających
  • zmysł techniczny
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MES, CAD)
  • umiejętność delegowania uprawnień
  • odpowiedzialność sumienność i zaangażowanie
  • silne nastawienie na rozwój
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w doświadczonym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
  • pakiet socjalny

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie w życiorysie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis