inżynier produkcji żywności dla dzieci

Randstad Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży spożywczej z woj. warmińsko-mazurskiego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 32203
Praca stała
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
  • optymalizacja produkcji w zakresie jakości i kosztów
  • pomiary i stymulacja wydajności produkcji
  • nadzór nad systemem ciągłego doskonalenia
  • udział w doskonaleniu produktów i procesów
  • standaryzacja praktyk
  • koordynacja produkcji przemysłowej

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu technologii żywienia czy biotechnologii
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sektorze baby food lub produkcji sproszkowanej, farmaceutycznej, itd.
  • znajomość procesu technologicznego w produkcji spożywczej, preferowane w obszarze baby food, produktów sproszkowanych czy leków
  • znajomość systemów jakościowych takich, jak np. IFS, BRC, HACCP lub ISO
  • umiejętność stosowania prostych narzędzi TPM
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • otwartość i elastyczność
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie znanej na całym świecie ze swojego asortymentu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne możliwości rozwoju zawodowego i wpływu na funkcjonowanie działu produkcji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)