Inżynier Procesu

Talent Partners

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy międzynarodowej firmy z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Nr ref. IPW/102/14

Miejsce pracy: Żory

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym,
  • dobór i optymalizowanie parametrów pracy maszyn,
  • dokonywanie usprawnień w obszarze procesu produkcji,
  • wprowadzanie rozwiązań dla problemów technologicznych,
  • tworzenie dokumentacji procesowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane: Inżynieria Materiałowa, Chemiczna),
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • praktyczna znajomość procesu produkcyjnego,
  • praktyczna znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing),
  • umiejętność tworzenia dokumentacji procesowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowo powstającej firmie międzynarodowej,
  • bardzo duże możliwości rozwoju i zbudowania swojej kariery zawodowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis