Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

 Dla naszego klienta, firmy o profilu produkcyjnym, która jest liderem w swojej branży, poszukujemy osoby  na stanowisko:

inżynier procesu

Nr ref.: 31189
Praca stała
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:
  • analiza procesu napraw , definiowanie i prowadzenie projektów mających na celu poprawę jakości i wydajności produkcji;
  • definiowanie i propozycje usprawnień w obrębie stanowisk pracy linii produkcyjnych;
  • adaptacja, wdrażanie zmian i propozycja usprawnień zgodnych z potrzebami klienta w procesie raportowania produkcji;
  • aktywne poszukiwanie i eliminowanie strat w procesie, balansowanie stanowisk pracy;
  • proponowanie i prowadzenie we współpracy z technikami, działami R&D i Jakości projektów oszczędnościowych w swoim obszarze;
  • rewizja i uaktualnianie list  oraz propozycje oszczędnościowe w zakresie części zamiennych;
  • audytowanie / kontrola stanowisk pracy pod kątem spełniania wymogów / standardów instrukcji pracy przez pracowników;
  • współpraca z Technikami w celu poprawy procesu;
  • proponowanie i wprowadzanie niezbędnych zmian w systemie (listy defektów, sposoby; raportowania, instrukcje dotyczące sposobu raportowania w oparciu o potrzeby klienta);
  • wdrażanie rozwiązań w zakresie metodologii Lean Manufacturing ;
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania bieżących problemów;

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne - mile widziane wyższe w pokrewnej dziedzinie;
  • doświadczenie w organizacji i kontroli procesu naprawy i serwisu sprzętu elektronicznego;
  • doświadczenie we współpracy z innymi działami w firmie ( m.in. R&D, Dział Jakości)
  • dobra znajomość MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Excel;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokładność, odpowiedzialność, systematyczność;
  • umiejętność pracy zespołowej, dobrej organizacji czasu pracy,

Oferta:
  •  umowa o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)