Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego klienta - miedzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

inżynier procesu

Nr ref.: 26984
Praca stała
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:
  • nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym
  • dokonywanie usprawnień oraz wprowadzanie innowacji w obszarze procesu produkcji
  • wprowadzanie krótko i długofalowych rozwiązań dla problemów technologicznych
  • zapewnienie osiągnięcia właściwych wyników w zakresie bezpieczeństwa, jakości produkcji wydajności i efektywności kosztowej
  • tworzenie i wdrażanie procedur operacyjnych zgodnie ze standardami WCM, TS 16949 oraz specyficznych wymagań klientów
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • współpraca z zagranicznymi centrami rozwojowymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w przemyśle motoryzacyjnym)
  • doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych i w przygotowywaniu dokumentacji
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • dużym atutem będzie wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • innowacyjność, proaktywność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie, będącej jednym z liderów rynku
  • pracę w dynamicznym zespole, gdzie inicjatywa i otwartość na zmiany są bardzo mile widziane
  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)