Inzynier Procesu

Michael Page

Warszawa, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, w związku z rozbudową zakładu produkcyjnego oraz transferami linii produkcyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie transferu oraz rozwój procesów produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z branży elektrycznej. Organizacja posiada kilka zakładów produkcyjnych w Polsce i planuje kolejne inwestycje.

Opis stanowiska

* Wdrażanie nowej linii produkcyjnej
* Rozwój procesów produkcyjnych i wsparcie dla transferu
* Wsparcie techniczne produkcji
* Przygotowywanie dokumentacji, analiza i nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych
* Prowadzenie działań optymalizacyjnych i standaryzujących procesy
* Współpraca z innymi zakładami produkcyjnymi na terenie Europy

Profil kandydata

* Wykształcenie techniczne, mile widziane Elektoniczne
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
* Umiejętność pracy w rozproszonym zespole, dynamicznym środowisku
* Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* Możliwość aktywnego uczestniczenia w rozbudowie zakładu produkcyjnego
* Pełne wyzwań stanowisko w międzynarodowej firmie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page