Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest producent części mechanicznych z siedzibą w województwie śląskim. Firma, wchodząca w skład włoskiej grupy przemysłowej z oddziałami w Chinach, Hiszpanii, Turcji, Meksyku, jest światowym liderem w produkcji elementów mechanicznych dla przemysłu samochodowego, sprzętu gospodarstwa domowego i HVAC. Ze względu na ciągłą ekspansję, firma poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu

Pracownik będzie odpowiedzialny za rozwój kompleksowych planów operacyjnych liniach produkcyjnych, optymalizacją działających już linii oraz ich adaptację do nowych ustawień. W szczególności za:

  • Analizę dotychczasowych ustawień linii produkcyjnych
  • Projektowanie procesu produkcji oraz linii produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności
  • Pisanie instrukcji i algorytmów dla linii produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych procesów, w tym szkolenie personelu linii produkcyjnej i sprawdzanie jakości ich pracy
  • Współpracę z pracownikami linii produkcyjnych w celu identyfikacji wąskich gardeł

Kandydat powinien:

  • Być osobą dbającą o detale, szybko przyswajającą wiedzę i uczącą się na doświadczeniu swoim i innych
  • Mieć szeroki punkt widzenia – zawsze brać pod uwagę interes wszystkich linii produkcyjnych w jednostce
  • Wyróżniać się umiejętnościami interpersonalnymi i być w stanie wprowadzać nowe schematy produkcyjne w firmie
  • Umieć rozwiązywać sytuacje konfliktowe
  • Dzielić się wiedzą specjalistyczną i doświadczeniem z zespołem w celu stymulowania rozwoju procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia w projektowaniu i optymalizacji linii produkcyjnych
  • Wykształcenie techniczne
  • Zdolność rysowania i czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie w AutoCAD i innym oprogramowaniu projektowym
  • Język angielski jest koniecznością, włoski będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy typu B

Co oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę dającą możliwości wprowadzania w życie własnych pomysłów
  • Możliwość zebrania doświadczenia i rozwoju w firmie będącej liderem w branży
  • Stabilne, konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwą premię roczną za wydajność
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Wyjątkową atmosferę pracy
  • Pakiety medyczne i sportowe

Prezentacja firmy

An international management consultancy and financial advisory fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca BPO / outsourcing