Antal Engineering & Operations
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych procesów produkcyjnych
  • Optymalizacja procesu, dobór narzędzi i oprzyrządowania
  • Modyfikacje i udoskonalanie procesu oraz produkowanych wyrobów
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla maszyn i narzędzi
  • Wsparcie inżynieryjne dla bieżącej produkcji wraz z rozwojem narzędzi produkcyjnych
  • Analiza możliwości wykonawczych, mocy produkcyjnych OEE
  • Wspieranie działań LEAN
  • Bliska współpraca z pozostałymi działami (UR, Jakość, NPI)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria Produkcji Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzania Produkcją, Elektronika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka)
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera procesu (w firmie motoryzacyjnej)
  • Znajomość: SPC, MSA, Lean Manufacturing, Process FMEA, Control Plan, APQP, Flow Chart, Six Sigma, ISO TS, Auto CAD
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Elastyczność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • Szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl