Opis stanowiska pracy

  • koordynowanie i opracowywanie procesu montażu komponentów,
  • kompleksowe opracowanie dokumentacji oraz instrukcji technologicznych do procesów,
  • weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej pod względem montowalności podzespołów,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych oraz inicjowanie rozwoju i doskonalenia procesów w celu poprawy wydajności, jakości i bezpieczeństwa,
  • nadzór technologiczny w toku produkcji i współpraca z wydziałami produkcyjnymi w zakresie nowych uruchomień,
  • przygotowanie i organizacja testów i prób technologicznych,
  • współpraca ze specjalistami wydziału przygotowania produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie automotive,
  • wiedza techniczna z zakresu procesu montażu,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość programów wspomagających projektowanie 2D, 3D (AutoCAD, Catia),
  • dobra organizacja pracy, systematyczność,
  • możliwość relokacji do Wałbrzycha.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • odpowiedzialną pracę w prężnie działającej firmie,
  • dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego (określona ścieżka rozwoju).

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji