Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej,
• wdrażanie nowych maszyn i technologii w procesach produkcyjnych,
• rozwój i doskonalenie obecnych procesów - inicjowanie i wspieranie działań LEAN,
• analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących oraz zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań,
• optymalizacja procesów produkcyjnych z uwzględnieniem bezpieczeństwa pracowników, jakości produktu i optymalizacji zużycia materiałów.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne / zarządzanie produkcją,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive (warunek konieczny),
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, TPM, SMED, Kaizen, Standaryzacja Pracy),
• zdolności organizacyjne, samodzielność w planowaniu czasu i organizacji,
• biegła obsługa komputera oraz pakietu Microsoft Office.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji