ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie nowych procesów i produktów
  • optymalizacja procesu produkcji
  • bieżący nadzór i kontrola nad procesami technologicznymi
  • wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesowej
  • sporządzanie kalkulacji/wyceny ofertowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu Autocad

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • udział w ciekawych projektach
  • szkolenia, także zagraniczne
  • pracę wśród wykwalifikowanej kadry inżynierskiej nastawionej na pracę zespołową i dzielenie się wiedzą
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials