Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier procesu

Nr ref.: 21901
Praca stała
Lokalizacja: Sulęcin

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za rozwój oraz usprawnienie urządzeń
  • podnoszenie wydajności linii produkcyjnej
  • dbanie o jakość, rozwiązywanie pojawiających się problemów, usprawnienie aktualnego procesu produkcyjnego
  • udział w projektach Lean Manufacturing

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość Lean Manufacturing oraz Six Sigma - dodatkowy atut
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • praca w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)