Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

•Sterowanie istniejącymi procesami produkcyjnymi,

•wdrażanie nowych projektów do produkcji

•tworzenie i analizę dokumentacji procesu produkcji

•optymalizowanie i usprawnianie procesu

•rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym

Wymagania

Od Kandydatów na to stanowisko wymagamy:

•Wyższego wykształcenia technicznego

•Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

•Doświadczenia na podobnym stanowisku

•Umiejętności czytania rysunku technicznego

•Znajomości narzędzi procesowych – znajomości: APQP, FMEA, Lean, Project Management

•podstawowych zagadnień jakościowych.

Prezentacja firmy

Molex to amerykański koncern stanowiący część firmy KOCH. Światowy poten... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Energetyka