Inżynier Procesu

HRK S.A.

Pruszcz Gdański, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent opakowań, dla którego poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ProcesuMiejsce pracy: Pruszcz Gdański
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Koordynacja i nadzór nad realizowanymi w zakładzie pracy próbami technologicznymi  i przydzielonymi projektami
  • Kontrolowanie i weryfikowanie norm materiałowych
  • Prowadzenie prób z nowymi materiałami do produkcji
  • Sporządzanie raportów i analiz z wykonanych prób
  • Kontakty z dostawcami materiałów do produkcji
  • Współpraca z laboratorium badawczym korporacji

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
  • Znajomość budowy maszyn
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i pracy z rysunkiem.
  • Podstawowe informacje w zakresie SPC.
  • Obsługa komputera w stopniu zaawansowanym (Word, Excel,)
  • Znajomość oprogramowania Autocad

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.