Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej asortyment m.in. dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

inżynier procesu

Nr ref.: 29983
Praca stała
Lokalizacja: pomorskie

Zakres obowiązków:
  • projektowanie procesów technologicznych i nadzór nad realizacją wdrożeń nowych produktów
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • udział w kosztorysowaniu produkcji seryjnej i wycenie kosztów projektów
  • szkolenie personelu produkcyjnego
  • optymalizacja procesów poprzez działania bieżące i inwestycje w nowe procesy

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • min. 2-letni staż pracy na pokrewnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (mile widziane w branży automotive)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość produkcji z materiałów kompozytowych lub związanej z cięciem blach, ich obróbką plastyczną, obróbką skrawaniem czy spawaniem
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • rozwój zawodowy w prężnie działającej organizacji znanej ze swojego asortymentu
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)