Celsa Huta Ostrowiec Sp. z o.o.

Inżynier Procesu

Od: Celsa Huta Ostrowiec Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca

Wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego CelsaGoroup poszukuje do pracy na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowana specjalizacja –mechanika, obróbka plastyczna metali
  • bardzo dobra znajomość Ms Office
  • znajomość rysunku technicznego
  • ogólna znajomość procesu walcowania, budowy maszyn i mechaniki
  • doświadczenie na stanowisku inżynier procesu lub podobnym
  • dobrą znajomość języka angielskiego

Główne zadania:

  • bieżąca analiza norm, planów produkcyjnych, procedur i instrukcji
  • kontrola i optymalizacja ustalonych parametrów procesów produkcyjnych oraz instrukcji
  • monitorowanie wskaźników wpływających na wydajność procesu
  • przygotowywanie zleceń i raportów produkcyjnych
  • przygotowanie dokumentacji technicznej i technologicznej
  • analiza produkcji pod względem ilości i jakości
  • nadzór nad wdrażaniem nowych technologii, badań oraz nowoczesnych metod pracy

Z NAMI MASZ SZANSĘ:

  • wpłynąć na budowę kultury organizacyjnej w firmie o bogatych tradycjach hutniczych
  • podnosić swoje kwalifikacje zawodowe
  • zdobywać nowe doświadczenia w firmie o zasięgu globalnym
  • poznać nowoczesne metody zarządzania w oparciu o TQM