Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

inżynier procesu

Nr ref.: 38821
Praca stała
Lokalizacja: okolice Kędzierzyna-Koźla

Zakres obowiązków:
  • optymalizacja procesów produkcji (obróbka metalu)
  • udział w uruchomieniach nowych urządzeń
  • dokumentowanie parametrów urządzeń
  • analiza i ocena przestojów maszyn, usuwanie błędów
  • szkolenia pracowników w zakresie przebiegu procesów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: budowa maszyn
  • doświadczenie zawodowe w dziedzinie metalurgii, procesu hartowania, materiałoznawstwa, przetwórstwa metalu
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość narzędzi Lean oraz filozofii Kaizen
  • samodzielność i zaangażowanie

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w rozwijającej się organizacji
  • różnorodne możliwości rozwoju po pomyślnym wdrożeniu do pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)