Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier procesu

Nr ref.: 30808
Praca stała
Lokalizacja: okolice Opola

Zakres obowiązków:
  • koordynacja rozwoju istniejących linii produkcyjnych oraz wdrażanie nowych procesów
  • aktywna współpraca z konstruktorami we wczesnych etapach rozwoju projektu
  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii produkcji i kontroli wyrobów
  • opracowywanie specyfikacji technicznych dla maszyn i narzędzi
  • modyfikacje i udoskonalanie procesu oraz produkowanych wyrobów
  • udział w opracowywaniu wycen kosztów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość budowy maszyn produkcyjnych i ich optymalizacji poparta praktyką
  • znajomość zagadnień FMEA
  • umiejętność przygotowanie dokumentacji inżynieryjnej, np. P-FMEA
  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad

Oferta:
  • odpowiedzialna praca w dynamicznym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)