Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko

Inżynier procesu

Nr ref.: 40277
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • Organizacja procesu produkcyjnego
  • Odpowiedzialność za projektowanie linii produkcyjnych
  • Projektowanie rozwiązań usprawniających procesy produkcyjne oraz optymalizujących koszty wytwarzani
  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacja techniczną
  • Wdrażanie nowych wyrobów do produkcji seryjnej
  • Wdrażania zasad i narzędzi Lean Manufacturing

Oczekiwania:

Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)