In Temporis Polska Sp. z o.o.

Inżynier Procesu

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łańcut

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Praca na produkcji

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

W ramach współpracy z naszym Klientem z sektora produkcji, poszukujemy i zapraszamy do współpracy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Inżynier procesu

Osoba na stanowisku Inżynier Procesu w początkowej fazie będzie członkiem zespołu projektowego, będzie szkolona zagranicą w firmach – dostawcach technologii. W fazie rozruchu, Inżynier Procesu będzie odpowiedzialny za start-up i optymalizację procesów oraz jako łącznik zespołu międzynarodowego. W sytuacjach, wymagających rozwiązywaniach problemów- będzie odpowiedzialna za jego rozwiązanie we współpracy z dostawcami metodologii.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i doskonalenie procesów produkcyjnych oraz podnoszenie ich efektywności.
  • Udział w selekcji i doborze właściwych surowców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu.
  • Współpraca z Działem Technicznym w celu zapewnienia wysokiej jakości procesów.
  • Współpraca z współpracę z zespołem R&D w ramach innych spółek Grupy w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów.
  • Wdrożenie, zarządzanie i doskonalenie wskaźników efektywności działania procesów (KPI) z obszaru produkcyjnego.
  • Tworzenie dokumentacji procesowej.
  • Zapewnianie produkcji zgodnej z wymaganymi zasadami bezpieczeństwa i jakości.
  • Udział w procesie rekrutacji, wdrażania i szkolenia nowych członków zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne; chemiczne, mechaniczne (automatyka mile widziana w połączeniu z doświadczeniem odpowiednim do stanowiska).
  • Doświadczenie minimum 3-letnie na stanowisku Inżyniera Procesu w dużych, międzynarodowych firmach o rozpoznawalnych standardach technicznych, z branży spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej (wykorzystującej procesy destylacji) lub automotive - praca w systemie ciągłym.
  • Doświadczenie w obszarze inżynierii procesów produktów spożywczych.
  • Znajomości metod i narzędzi rozwiązywania problemów.
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację (znajomość języka jest kluczowym wymaganiem we współpracy w zespołach międzynarodowych).
  • Znajomości pakietu MS Office (bardzo dobrej znajomości MS Excel).
  • Orientacji na cel i umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Komunikatywności, kreatywności w działaniu i umiejętności analitycznego myślenia.
  • Otwartości na nowe doświadczenia i chęci uczenia się.
  • Gotowości do podjęcia pracy w niestandardowych godzinach.

Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikację i umiejętności.
  • Pakiet dodatków i niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.