Opis stanowiska pracy

transfer technologii i produkcji do PMC Hydraulika
usprawnienia, zmiany i nadzór nad procesem
LEAN, 5S, ciągłe doskonalenie oraz udział w procesie audytowania 5S i standaryzacji
nadzór nad wyposażeniem produkcji, wdrażanie nowych produktów i technologii
tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną i sprzętową
współpraca z działem R&D
współpraca z renomowanymi Światowymi Firmami

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
wiedza z zakresu inżynierii procesu
doświadczenie we wdrażaniu narzędzi LEAN
samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
zorganizowanie, komunikatywność, innowacyjność
wysoka kultura osobista

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
atrakcyjne wynagrodzenie
samodzielne stanowisko pracy
możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji
ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
opiekę medyczną i inne benefity
Miejsce pracy: Rosówek 24

Prezentacja firmy

Firma PMC Hydraulika zostala zalozona w 2011 roku jako czesc grupy PMC H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inne