LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Inżynier Procesu

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kobierzyce

Opis stanowiska:

• Wykonywanie powierzonej pracy w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie, zachowywanie terminów, dbanie o klienta wewnętrznego i zewnętrznego

• Analizowanie wszelkich kwestii związanych z jakością oraz ciągłe udoskonalanie procesu

• Analizowanie reklamacji oraz odpowiadanie na nie

• Przygotowywanie, monitorowanie i aktualizacja dokumentów

• Przygotowywanie auditów

• Wsparcie innych działowych aktywności

Wymagania:

• Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Kierunkowe wykształcenie wyższe

• Bardzo dobra znajomość programów Excel i Power Point

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Chęć zdobywania nowej wiedzy

• Znajomość metod 5WHY/8D/PDCA

• Znajomość normy ISO 9001

• Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

• Pracę na pełny etat na umowę o pracę

• Prywatnę opiekę medyczną, karte Multisport, bony na święta

• Ścieżkę rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Odpowiedzialne i rozwojowe zadania w międzynarodowym środowisku

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoją aplikację ( cv oraz lista motywacyjny) w języku polskim i angielskim.