Magna Casting Poland Sp. z o. o.

Inżynier Procesu

Prezentacja firmy

W firmie Magna przekształcamy pomysły w standardy branży motoryzacyjnej. Przesuwamy granice technologii i innowacji, aby zmieniać pojazdy, karierę i przyszłość mobilności.

Dlaczego pracować dla jednego producenta samochodów, jeśli możesz pracować dla całej branży?

Osiągamy sukces, ponieważ dajemy naszym pracownikom niezależność, dzięki której mogą wprowadzać rzeczywiste zmiany oraz możliwość pochwalenia się własnymi osiągnięciami i uczestniczenia w sukcesie firmy.

Inwestujemy w naszych pracowników i wdrażamy programy rozwoju, by pomóc im zdobywać umiejętności niezbędne do stania się przyszłymi liderami.

Magna ma globalny zasięg, a jej kultura firmowa opiera się na pasji, szybkim działaniu i przedsiębiorczości. Świętujemy osiągnięcia i uważamy, że ciężką pracę należy doceniać.

Cosma International, jednostka operacyjna Magna International, jest jednym z największych światowych dostawców branży motoryzacyjnej w zakresie elementów nadwozia, podwozia oraz rozwiązań inżynieryjnych. Nasza pionierska technologia i kreatywność pozwalają klientom na znalezienie rozwiązań, które wykraczają poza to, co wcześniej sadzono jest możliwe.

Dla naszej dynamicznie rozwijającej się polskiej fabryki Cosma Casting, produkującej średniej oraz dużej wielkości komponenty aluminiowe technologią odlewania wysokociśnieniowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Procesu

Główne obowiązki

  • Odpowiedzialność za proces technologiczny w zakresie montażu i procesów towarzyszących (szlifowanie, prostowanie).
  • Wspomaganie Działu Produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych oraz procesowych zarówno bieżącej produkcji, jak i w zakresie wdrażanych projektów.
  • Współpraca w ramach zespołów projektowych z Kierownikami Projektu oraz wszystkimi działami zakładu w obszarze procesu dotyczy wdrażania i realizacji nowych projektów.
  • Nadzór, koordynacja oraz optymalizacja zrobotyzowanych procesów szlifowania automatycznego i prostowanie.
  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej i instrukcji standaryzacji pracy.
  • Stała kontrola nad techniczną zgodnością produktu ze specyfikacją klienta.
  • Nadzór nad zapewnieniem jakości dla produktu oraz procesu.
  • Monitorowanie parametrów technologicznych zrobotyzowanych procesów szlifowania automatycznego i prostowanie.
  • Optymalizacja parametrów pracy maszyn i urządzeń.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z celami czasowymi i kosztowymi.
  • Przygotowywanie raportów z testów montażu i procesów towarzyszących (szlifowanie, prostowanie)
  • Planowanie harmonogramu projektu oraz monitorowanie statusu dostawców dla projektu.
  • Opracowywanie oceny ryzyka projektu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, branży motoryzacyjnej.
  • Znajomość procesów produkcyjnych w praktyce.
  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing, 5S, 8D, PFMEA,
  • Stosowanie w praktyce narzędzi SPC, Six Sigma w celu poprawy jakości produktu,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość NX , AutoCad będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność obsługi komputera, środowiska Windows oraz MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie;
  • Dodatkowe dni wolne od pracy;
  • Ubezpieczenie Grupowe;
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu;
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Dodatkowe informacje