Opis stanowiska pracy

• Odpowiedzialność za proces produkcyjny i wdrażanie narzędzi lean manufacturing na wskazanym obszarze (tworzenie instrukcji pracy, rozwiązywanie problemów produkcyjnych)
• Optymalizacja wydajności maszyn i jakości procesu
• Przygotowanie analiz i raportów, dobrze zdefiniowanych, standardowych procedur szkolenia, obsługi, ustawiania oraz proponowanie działań optymalizacyjnych
• Przygotowanie, diagramów przepływu, PFMEA, planów utrzymania (wsparcie Działu Utrzymania Ruchu)
• Wsparcie procesu WCM, fazy rozwojowej i produkcyjnej, ciągłego doskonalenia i działań obniżających koszty
•Prowadzenie procesu wdrożenia i uruchomienia urządzeń (koncepcja, monitorowanie dostawcy, instalacja, faza produkcyjna)
• Ścisła współpraca z innymi działami w celu realizacji bieżących zadań
• Praca z dokumentacją techniczną

Oferujemy:
• Samodzielną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny pakiet benefitów
• Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakresie wdrażania World Class Manufacturing

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Min. 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość metod i narządzi z zakresu Lean Manufacturing / World Class Manufacturing
• Znajomość zagadnień związanych z jakością
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku, komunikatywność

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria