Horyzont Doradztwo Personalne

Inżynier Procesu

Od: Horyzont Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Gliwice

Współpracujemy z międzynarodową firmą z branży motoryzacyjnej. Firma uznawana jest za jednego z lepszych pracodawców w okolicy Gliwic.

Główne zadania:

  • kontrola i wprowadzanie zmian w procesie produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji procesowej,
  • przygotowywanie testów i nadzór nad ich przeprowadzeniem na liniach produkcyjnych,
  • analizowanie danych z wykorzystaniem programu Excel,
  • prezentacja danych w Power Point,
  • udział w ciągłym usprawnianiu procesu,
  • współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązań jakościowych oraz technicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – preferowane z branży motoryzacyjnej,
  • znajomość narzędzi jakościowych: APQP, SPC, FMEA, MSA, Kaizen, 5S, Control Plans,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • minimum średniozaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziana znajomość VDA.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wysokich standardach produkcji i pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • motywujący system wynagrodzeń (premie, nagrody, podwyżki),
  • dofinansowanie do karty Multisport lub prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • możliwość korzystania z wizyt lekarskich na terenie firmy,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do korzystania ze stołówki zakładowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.