Inżynier Procesu

Devire

Gliwice, śląskie

Devire

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy przemyśle motoryzacyjnym lub ceramicznym (Inżynieria Procesu, R&D, Zarządzanie Produkcją) na stanowisku inżynierskim,
  • Znajomość zagadnień takich jak APQP, SPC, FMEA, MSA, Kaizen, 5S
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Dobra znajomość komputerowych narzędzi do analizy oraz prezentowania danych (Excel, Power Point),
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego,
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • Sumienność, duża dyspozycyjność, umiejętność współpracy

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie opisów procesów, przygotowywanie dokumentacji procesowej,
  • Ustawianie i modyfikacja parametrów procesu,
  • Rozwiązywanie problemów procesowych pojawiających się w czasie produkcji,
  • Przygotowywanie dokumentacji testowej,
  • Nadzór i prowadzenie testów,
  • Przygotowywanie analiz i raportów z testów,
  • Doskonalenie procesu,

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Wsparcie rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, pakiet medyczny itp.),
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.