Cooper Standard Polska Sp. z o.o.

Inżynier procesu

Od: Cooper Standard Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dzierżoniów - 50 km Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji

Główne zadania:

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym (zapobieganie niezgodnościom, ustalanie ich przyczyn, uzyskiwanie wyrobu ze zdefiniowanymi wymaganiami, ciągłe doskonalenie procesu)
  • Kontakt z dostawcami narzędzi, maszyn i materiałów produkcyjnych w zakresie ustalania przyczyn problemów oraz określenia możliwości ich rozwiązywania
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji procesowej oraz optymalizacja procesu, maszyn i oprzyrządowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechaniczne, Inżynieria Procesowa)
  • Minimum roczne doświadczenie, w firmie produkcyjnej, na stanowisku związanym z procesem produkcyjnym
  • Znajomość dokumentacji: FMEA, Control Plan, SPC, znajomość pakietu MS Office i programu Auto Cad
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziany niemiecki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi oraz doświadczenie z branży motoryzacyjnej