Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży Automotive - poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby na stanowisko

Inżynier procesu

Nr ref.: 41739
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:
  • optymalizacja procesów produkcyjnych oraz stanowisk pracy
  • planowanie oraz wdrażanie działań zapobiegawczo-korygujących
  • tworzenie list materiałowych oraz niezbędnej w procesie produkcji dokumentacji
  • proponowanie najlepszych rozwiązań technicznych dla zmian seryjnych oraz ich obserwacja w ramach procesu zarządzania zmianą
  • tworzenie oraz aktualizacja FMEA
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz wdrażanie je na produkcji wraz ze szkoleniem
  • wdrażanie nowych procesów/produktów do produkcji seryjnej
  • inicjowanie projektów nastawionych na poprawę jakości oraz redukcje kosztów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym, mile widziane w specjalności budowa maszyn
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale inżynieryjnym w branży motoryzacyjnej
  • biegłość w zakresie hydrauliki siłowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność zrozumienia skomplikowanych rysunków, szkiców i składów tolerancji
  • umiejętność korzystania z symboliki i systemu wymiarów geometrycznych i tolerancji położenia
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing, Six Sigma
  • bardzo dobra znajomość programów MS-Office, mile widziana znajomość SAP R/3
  • umiejętność radzenia sobie z kilkoma projektami jednocześnie oraz dotrzymywania terminów

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dostęp do szkoleń, możliwość rozwoju kompetencji
  • przyjazna i koleżeńska atmosfera pracy
  • bogaty pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)